SHES-SHPORETIN-PER NXEMJE-QENDRORE

Shitet nga: xxxxxx 08 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per nxemjen qendrore n'gjendje te mir.Nxemja asht me dy operacione me dru edhe me gas kapacitetin e ka 350 meter katror asht automatikeViti i prodhimit 2004.Bejm ndrrim me diqka qe m'konvenon.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim