Shporet alfa plam

Shitet nga: naser 25 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin alfa plam ne gjendje te rregullt ësht shum i ruajtur siq shihet ne foto per ma shum kontaktoni ne numrat tonë celular vala dhe ipko
044-400-566
049-100-481
mund te na telfononi nga ora 8:00-00:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim