Stuf kamin

Shitet nga: Din 02 Jan 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stuf (kamin) prodhim svicerrian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim