Termo Elind 2.5

Shitet nga: Albrim 26 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Termo Elind 2.5 me 80cm gjatesi, punon shume mire eshte e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim