Akuarium

Shitet nga: Mentor hoti 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Akuarium me 12 peshqi te ndryshum dhe komplet aparatura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim