Letkon

Shitet nga: hamdi 24 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
piks orginal nxehet shum shpeit ekam dhe telin orginal pei suedie 20euro dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim