MUZIK-KAMERA -FOTOGRAFI

Shitet nga: DJ- Xati 15 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Përshkrim i sendit
Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD

-Fejesa,
-Dasma,
-Kanagjeqe,
-Syneti si dhe ahengje te ndryshme.
-Ftesa per dasma dhe ahengje

Gjithashtu ju ofrojme edhe DJ për Dasma dhe ahengjet e juaja

Çmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se per qfar ahengu behet fjale. Mund ta kontaktoni ne numrat e tel. 044-393-758 049-393-758 si dhe 044-229-466 dhe 049-229-466- Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD
- Fotografi me aparat nga marka Kanon.
- Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
- Zerim dhe DJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim