Miksetat dhe sllevi per DJ

Shitet nga: Fatlind Paqarizi 05 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
TE GJITHA JAN NE GJENDJE TE MIR MIKSETA. TE ARDHURA NGA GJERMANIA
NDERSA SLLEVI ESHTE Jx2500 WAT ESHT SHUM I MIR I ARDHUR NGA GJERMANIA
JU MIR PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim