RISI NT FATI NE MALISHEV-PRIZREN MJETE MUZIKORE ..

Shitet nga: FATI NE MALISHEV 11 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
NT .FATI.NE MALISHEV SJELL MJETE MUZIKORE


TE FIRMAV METE NJOHURA ,JBL,WHARFEDAL,CAF,


NJOFTIM MJETET MUZIKORE MUNTIGJENI NE '' PRIZREN'' NE DYQAN TE RI

ETJ ETJ SIDHE MJETE MUZIKORE FAMILARE EANI NE FIRMEN NT‘’FATI’’ NE MALISHEV DOTE BINDENI


BASS PER VETUR MODEL IRI ELKUR
ME PERFOCUS TE VETIN 1000WATFATI NE QENDREN E MALISHEVES KA DY PIKA TE SHITJES


NT FATI NE MALISHEV BEN SHITJEN E SHUM ARTIKUJ ME SHUMIC DHE PAKICPERSHKIMET E DISA ELEMENTEVE

QERAMIK LLOJE TENDRYSHME MODELE METEREJA

GRANIT / PARCELON 50X50 – 60X60 ETJ

KABINA DUSHI MODELE TE NDRYSHME THJESHTA , MASAZH , ETJ ETJ

MJETE ELEMENTARE PER BANJO GJITH QKA QE IDUHET BANJOS TUAJ

ELEMENTE PER NXEMJE QENDRORE GJDO SEN QE DUHEN

MOBILERI MODELET ME TEREA QE DALIN NE TREG IGJENI NE FIRMEN .


‘’FATI’’ NE MALISHEV


KUZHINA MODELE TE NDRYSHEM SIPAS DESHIRES TENDE KEM KUZHINA ‘’GORENJE , MAKENODI ETJ ETJ

TOVOLIN USHQIMI MODELE TE NDRYSHME MERMER DRU MEDIAPAN ETJ

TOVOLINA MESI . MERMER, DRU,GJAM,MEDIAPAN,ETJ ETJ

FOTELE LLOJE LLOJE TE NDRYSHEM MODELE METEREA

DHOMA GJUMI PER TERRITUR DHE PER FEMI MODELE METEREA

NDRIQIM PER SHTEPIN TUAJ MODELE METEREA NE TREG

LLED ME DIKITRON QE EBAN NDEZJEN EDHE NDRRIMI I NGJYRAVE DHE PA DIKITRON KEM LLED E

SHUM SHUM LLOJE TE NDRIQIMIT ME SHUMIC DHE PAKIC

MATERIAL PER RRYM GJDO SEN QE IDUHET SHTEPIS TUAJ

TEKNIK TE BARDH-MAKINA LARSE-FRIZ – ENLARSE- ETJ ETJTEKNIK MUZIKORE FIRMAT METENJOHURA EUROPIANE

‘’ JBL ‘’ WHARFEDALE ‘’ CAF ‘’ SPE ‘’ PIONER ‘’ ETJ ETJ

SI DHE MJETE MUZIKORE FAMILARE PER AHENGUJ JAN SHUM TEMIL PO DHE JAN ME NI QMIM

SHUM TE LIR QE EPERBALLON GJDO FAMILE.

FATI NE MALISHEV ESHT PERFACUS PER KUMUNEN E MALISHEVES

‘’ GORENJE ‘’ DHE ‘’ DIGITALB ’’

TEK NE MUNTEGJENI EDHE DEKORIME SHTEPIAKE PIKTURA MODELE TE NDRYSHEM

EANI NA VIZITONI NE FIRMEN FATI NE MALISHEV DOTE BINDENI
• EANI NE FIRMEN ,NT’’FATI’’NE MALISHEV DOTE BINDENI JU MIR PRESIM
FALEMINDERIT PER MIR KOPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim