Pajisje muzikore

Shitet nga: Bashkim 21 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Teknik per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim