Sint Korg pa 1x

Shitet nga: liridon 12 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Eshte Shum i ruajtur..Ne gjendje shum te mire Te interesuarit te kontaktojn ne nr tim..Pres Bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim