Sint Korg i3

Shitet nga: Kujtimi Krasniqi 17 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg i3 n'gjendje t'mir pune
teper i mir per te interesuar muj me bo test me provuuu arsyja shitjes se i kam 2 tjer spom nejvoitet njo i 3-të
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim