Sint per muzik

Shitet nga: krenar 31 Gsh 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
sint i ardhur nga italia por i mungon adapteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim