pa x3

Shitet nga: dardan hoxha 18 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg pa x3 esht ne gjedje te shkelqyer ram 256 ritma full gjdo gje osht ne rregull sinti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim