D J

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D J.SENATI 19 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
JU OFROJ MUZIK ME DJ PER DARSMA DHE AHENGJET TJERA FAMILJARE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim