Dj Beni

Shitet nga: Ferat 30 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ofrojmë teknik muzikore për ahengje të ndryshme familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim