Dj Titi

Shitet nga: Dj Titi 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bejm muzik per dasma dhe ahengje te tjera Familjare , ju lutem na kontaktoni ne nr. 049/044-214-650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim