Laney. E Shitur

Shitet nga: Samet 28 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet kutija Laney per bas gitare. 4x12 inch. 200w.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim