Mikset dynacord 2 edhe sllevin

Shitet nga: Lili 22 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Pershendeje shes mikseten dynacord powermate 600 2x300 verzjoni 2 ne gjendje shum te mir pune edhe shum e rujtur gjithashtu shes edhe sllevin dap audio 1600 wat po ashtu ne gjendje te mir pune edhe shum i rujtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim