Pajise muzikore urgjent

Shitet nga: Dj PROFESIONAL 21 Jan 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR   4 000 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten te gjitha kto paisje muzikore
4 EV
1 mikset pa fuqi solton
1 sllev 4000 wat
1 spe 12
1 spe me dy basa 15
1 satelit 15
Shiten edhe ndaras
Urgjent
Sllevi 500 euro
Spe 12, 150 euro
Spe 15 me dy basa 300 euro
4 Ev 1000 euro
1 eminemc 15,150 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim