shiten ose nderrohen

Shitet nga: Dj Profesional 13 Mar 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten boksat ev pore bej edhe ndrrim me basbina qmimi pa nderrim eshte 1500 i diskutushem kurse me nderrim mundemi me bisedu ne ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim