Mixet pioneer profesional dhe muzika mp3 për Dj.

Shitet nga: Muzika 21 Qer 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Instrumente : Të tjera
Shesë mixeten pioneer profesional 500 tipi.pa pllakat vetem mixeten esht në rregull dhe punon përfekt për dj.qmimi fikës 480ero.
Po ashtu shesë serverin me muzika mp3.gjitha muzikat janë diku afro 200 gb-giga.kryesisht të janë anglisht për dj.llojet janë:Hite të viteve 80,90,2000,black music(REP,HIP HOP,R&B,funky,reggeton,pop,dance,house,techkno,oriental,hindi(Indisht),buddhabar,rock,latino,blues,freestyle,etj.muzikat janë mp3 wma pakë,janë në folldera po ashtu edhe me albume,kryesisht janë kualitetit të lartë,128 192 320kb vbr.disa nga albumet janë për dj, professional që nuk janë as për shitje në google nuk mund ti gjani se jan marrë nga dj.që i kanë kriju vet.po ashtu disa albume janë me qmim 30 40 80 ero në google.po ashtu disa nga këngët që kam për dj. i ka vetem një studjo muzikore që i mikson një kangë kushton 3ero nese blihet në atë vebfaqe,kjo esht vetëm për dj. profesional muzikat kryesisht janë me BPM të inxhizuara.
Po ashtu një numer të madh të albumeve i kam të inxhizuar me 12inch 9 inch, bpm,kto janë essential inxhizim edhe kan qmin ndryshe nga ato të thjeshtat.
ghitha kto muzika shitën me një vlerë prej 470ero.mirpo nuk ka licensë ai përson që ti japë tjetër kujt ose ti shetë ai për përfitome të veta.licensa i jipet vetëm nese paguan 2500 ero për mundur me vepru si don ai me kto muzika.për ndryshe qdo shkelje ose shitje pa licensë do ndiqet penalisht për thyrje të marrëveshjes.
Kto muzika janë kryesisht për dj.profesional. po ashtu nese ka naj dj. në kosovë që i ka kto muzika ose muzika të miksuar nga kta dj.profesional dhe studjo ma të madh të muzikave.unë do javë fal gjitha kto muzika.Se me grrumbullim të disqeve mirrem prej viteve 80 po ashtu nga 2002 kam fillu me shkarku nga interneti po ashtu viteve të fundit kam bler albume të muzikave në internet muzika dikun në vler 1200 ero.
Kush do që din ndonjë album let me shkrun nese don me ble ja sigurojm ose titel të gangëve.
470 fikës qmimi pa licensë për shitje ai përson veq përsonalisht mund ti përdor.Faleminderit për mirë kuptim 049295764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim