bubnje

Shitet nga: burim 08 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes bubnje ne gjendje Te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim