bubnje

Shitet nga: bubnje 19 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bubnjet Jan ne gjendje Te rregullt siq edhe shihen
Ne foto pres blers serjoz Jan Te ardhura pej amerike
Qmimi asht fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim