Zgjerim per muzik live si dhe per dj

Shitet nga: Liridon 24 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Zgjerimi eshte shum pak i perdorur dhe shum i ruajtur shitet bashk me mikset si dhe me sllev,,po a shtu mikseta dhe sllevi jan ne gjendje shum te mir dhe te ruajtura mir...Te interesuarit let kontaktojn ne nr e telefonit,,Pres Bleres serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim