Bub femer nuk ban numri kontakto https://www.fac..

Shitet nga: ............. 10 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin femer shum te mir dhhe shum te ngushem esht i shit per oborr dhe asht 7 muajshe per ma shum na kontaktoni ne facebook https://www.facebook.com/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim