Dy klyshqi

Shitet nga: kushtrim krasniqi 27 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes dy klyshqi nju i sharrit e nju rud
klyshqi jan shum te mir ikan ka 3 muaj
dhe dyt 200 ero
per me shum informata kontaktoni ne
049204375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim