Pitbulll

Shitet nga: Florjan 25 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Asht shumm i mir. Per oborr
Dhe shumm i shtir muu rrok me qen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim