QEN BUBI

Shitet nga: Edoris 21 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
She's bubin esht shum I mir per oborr dhe per njerz te huaj arsyeja pse pe heki bubin esht se i kam ba dy qen te sharit me ni fjal bubi esht shum I mir pr es blers serioz munt te na kontaktoni edhe ne Viber 049473990
faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim