Qen bub mashkell urgjent

Shitet nga: Mondi 20 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes bubin mashkell i ka 10 muaj esht cub esht shum i mir dhe agresiv per oborr qeni esht shum i mir mund te therrisni ne kete numer te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim