Qen bubin

Shitet nga: atdheu 04 Tet 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes bubin ika 7mmuj dhe per informata tjera thirrni numer tel: 044417655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim