Qen shari

Shitet nga: Martir 16 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni sharit mosha 2 vjet i mir per roje i dashun per pronar bej dhe ndrrim me pitbull per me shum na kontakto ne viber ne nr. +38649229723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim