Qen sharri

Shitet nga: Agroni 14 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Mosha me 26 janar i ben 8 muaj, i rritur ne perkujdese shume te mire, shume forte dhe i shendetshum.Pres blers serioz dhe marakli per te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim