Qen

Shitet nga: defrim 15 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin shum te mir per oborr po ashtu asht shum i mir per luftra ku i ka 4 lufta dhe te gjitha fitore ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim