Qeni

Shitet nga: xxxxxxxx 12 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin osht ngjyr sikur tiger qeni osht i shtir per oborr per luftra qeni leh naten po ashtu edhe diten osht rujtes i oborrit i ka 2 vjet e 7 muj boj edhe ndrrim me naj sen qka te mkonvenon si per shembull me : pula , knojsi biciklet , bub te mir dhe i shtir per oborr etj..?? Kontakti permes facebokitt mund te me shkrunni https://www.facebook.com/mirihotiii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim