Qenin rotfailler

Shitet nga: .... 26 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin rotfailler eshte shum i mir i shtir dhe per shtepi eshe shum i mer ne njerez te asaj shtepis eshte i urt po me te tjere ...ka 1vjet e gjysme ...me marrveshje per me shum informata na kontaktoni ne numrin 049188385.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim