Rotfailler

Shitet nga: Martir 07 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin raca rotfailler mosha 1 vit e gjys gjinia mashkull shum i mir per oborr dhe shum i shoqnun per ma shum na kontakto ne viber +37744101561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim