Zagar

Shitet nga: zamir dokolli 04 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet zagarica ose nrrohet me mrrveshje e dhe nrrohet me pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim