Knojsii

Shitet nga: XXX 02 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shess apo nderroj 2 Knojsi : I Kuqi eshte 1 vjeqar , ndersa i bardhi 7 muajsh dhe sapo ka filluar te kendojj.Cmimi per njerin eshte 15 Euro apo nderrim i mundshme me 2 pula shtepiake .
Per me shum mund te kontaktoni ne :
Numrin e tel : 049-377-455
Viber :+38649377455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim