Vez te pulav

Shitet nga: Pula 20 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shesim vez te racave te ndryshme si: Brahma gold,Brahma light,Brahma silver, plymothorok,Orpington tsarit,Wiandota silver,Silkie tbardha,Silkie tzeza,Shabo,Roitailanit etj.
Vezet Jon original te pula ve ne foto dhe Jon te fekonduara pulat mund te vini Ti vozitoni.
Vrejtje: Vezet Duhet porositur para prakisht sepse kerkesa osht e madhe nr viber:+38649164045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim