quran dhe qura

Shitet nga: nuhi 22 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes quranin edhe qurat bejm ndrri mme pula urgjent facebook > pulat e malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim