lepra

Shitet nga: argjend 14 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes lepurat me shumic dhe pakic bejm ndrrim edhe me pula piklajka edhe brahma ju mirpresim
facebook : > pulat e malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim