shes 2 mzate(bika)

Shitet nga: diamantkelmendi 04 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes dy mzate ose bika
I pari eshte 12 muajsh dhe ka permbi 500 kilogram
ndersa i vogli 10 muajsh me peshe permbi 250 kilogram
te dy mzetet jane te ushqyer pa koncetrat me ushqmi natyral
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim