Biçikletë ne gjendje te regullt

Shitet nga: GeToar morina 20 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
: Biçikleta
e shes biçikleten është në rregull dhe me drita për udhëtim gjatë natës dhe është e përshtatshme
fotot ja qoj ne viber kush është i interesuar +38649160629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim