Bicikla te ndryshme

Shitet nga: admir 28 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
: Biçikleta
Shes bicikla t sapo ardhura n ga germany qmimi prej 95€ deri ne 150€ dhe sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim