Biciklete Pilot

Shitet nga: Fanol 22 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   380 EUR

Komuna: Malishevë
: Biçikleta
Biciklete Pilot, origjinal dhe e re, e ardhur nga jashte,
eshte PILOT SPECIALE dhe ne gjendje te rregullt me ndrrim te shpejtesive, amortizer, frena dhe gjithcka.
me zbritje prej 380 euro ne 280.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim