Rollera

Shitet nga: miri 30 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes rrollera ngjendje te mir hecin shum shpejt rollerat jan te ardhura nga italia Numri esht 37-38 kush esht i interesuar mund te kontaktoj ne fb https://www.facebook.com/mirihotiii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim