Bilardo 6

Shitet nga: xeni 20 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Sport me top
bilardo dhe rrakidaq roberto
330 bilardo
220 rakidaqi
bajm edhe ndrrim me najsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim