Bilardo

Shitet nga: Beqir 15 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Sport me top
Shes Bilardot nr. 9 osht ne Gjendje te Mir osht ne rregull me shtega dhe paisje tjera...
Shes dhe Fliper osht ne gjendje te mir punon me zhitona
Arsya e shitjes esht sepse jom Punsu Nr.045527714

Qmimi : Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim