RROBA GJERMANE ME SHUMIC

Shitet nga: toni 14 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për meshkuj
RROBA GJERMANE ME SHUMIC ZBRITJE AKSION 50 CENT KG,RROBAT KAN ARDH TASH NGA GJERMANIA ,RROBA PER FEMRA MESHKUJ DHE FEMIJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim